image01

detailrozhoduje, buďte pozorní

Rozlúštite jednotlivé šifry a vyriešte záhadu našej interaktívnej a dobrodružnej hry. Všímajte si každý detail, rozhodne o Vašom úspechu.

image01

dveresa zamykajú, čas beží

Dvere sa zatvoria a vy dostanete k dispozícii 60 minút na vyslobodenie sa z miestnosti. Čas beží.

image01

zmyslyzapojte naplno, všetky

Postupujte krok po kroku a časti skladačky do seba začnú zapadať. Počas úniku, ktorý bude plný výziev, preveríme vaše tímové schopnosti i logické uvažovanie.

hodinaplná napätia a zábavy

Rebus Room je pre všetky vekové kategórie. Nemusíte mať žiadne špeciálne vedomosti na vyriešenie úloh, aby ste mali skvelý čas. Stačí byť pozorný a kreatívny.

image01

Vitajte v Rebus Room

Rebus Room je interaktívna, logická, no predovšetkým úniková hra, ktorá preverí tímové schopnosti a logické uvažovanie. Vašou úlohou je rozlúštiť jednotlivé šifry a vyriešiť záhadu pričom cieľom hry je uniknúť z miestnosti. Dvere sa zavrú a vy od nás dostanete 60 minút na vyslobodenie sa. Postupujte krok po kroku, zapojte všetky zmysly a časti skladačky do seba postupne začnú zapadať. Rebus room je pre ľudí všetkých vekových kategórií. Nemusíte mať žiadne špeciálne vedomosti na vyriešenie úloh, aby ste mali skvelý čas. Stačí byť pozorný a kreatívny. Užite si hodinu plnú napätia a zábavy!

Viac o hre
Výzvy

Celý Váš únik z miestnosti je plný výziev, ktoré musíte riešiť počas 60 minút. Všímajte si každý malý detail lebo aj maličkosť rozhodne o úspechu v hre.

Špeciálne udalosti

Narodeniny, meniny, výročie... neváhajte a urobte výnimočný deň Vašich blízkych ešte výnimočnejším a nezabudnuteľným. Strávte ho u nás!

Teambuilding

Hra je určená na intenzívnu tímovú spoluprácu. To je ideálny spôsob ako dopriať svojmu tímu teambuildingové cvičenie a upevniť vzťahy formou zábavy.

Jedna správna kombinácia
Detail je to, na čom záleží..
Nenechaj nič na náhodu
Krok po kroku k vyriešeniu záhady
Nesúď knihu podľa obalu..
Partneri

Apartman Liptov city